Zajištění pohledávek

Využijte možnost zajištění pohledávek a vyhněte se problémům s platební nevůlí nebo platební neschopností svých odběratelů. Postupte nám vaše tuzemské nebo exportní pohledávky a snižte svoje kreditní riziko. Preventivní zajištění vám dává jistotu a  v konečném důsledku je vždy levnější než případná nedobytná pohledávka. Postaráme se o korektní zajištění vašich pohledávek a jejich plnění v dohodnuté míře.

 

Zajištění pohledávek je založené na postoupení tuzemských nebo exportních krátkodobých obchodních pohledávek. Služba zahrnuje zajištění pohledávek proti platební nevůli a platební neschopnosti (insolvence, konkurz) odběratele a zároveň jejich profesionální správu a inkaso.

 

Zajištění pohledávek je vhodné pro klienty, kteří chtějí snížit svoje kreditní riziko a zároveň pro klienty, kteří hledají outsourcing služeb kvůli zvýšení efektivity z hlediska úspory času, administrativy a personálních nákladů.

Pokud vás nabídka zaujala, kontaktujte přímo obchodního zástupce. V případě, že si nejste jisti, zda je factoring vhodným řešením vašeho financování, vyplňte factoringový test.

 

zavřít