Správa a inkaso

Správa a inkaso pohledávek je komplexní služba určená pro všechny klienty, kteří se chtějí plně věnovat své hlavní obchodní nebo výrobní činnosti a rozhodnou se přesunout část administrativy spojené s pohledávkami na UniCredit Factoring. Využíváme všech standardních nástrojů komunikace s odběrateli, ctíme zásady dodavatelsko – odběratelských vztahů. Management vašich pohledávek bude vysoce efektivní, korektní a ušetří vám čas a reálné náklady. Věnujte se plně rozvoji svého podnikání a starosti s pohledávkami nechte na nás.

 

Jak to funguje?

Pohledávky jsou postupovány na UniCredit Factoring, kde zabezpečujeme profesionální péči o pohledávky včetně telefonických a písemných upomínek dlužných plateb. V případě správy exportních pohledávek je výhodou také jazyková vybavenost našich zaměstnanců.

Na základě našich zkušeností lze předpokládat, že platební morálka odběratelů se zavedením profesionální správy pohledávek zlepší a vy tak v konečném důsledku snižujete své personální a administrativní náklady.

 

Jak mohu tuto službu získat? 

Podmínkou poskytování služby správy a inkasa pohledávek je uzavření Factoringové smlouvy.

Pokud vás nabídka zaujala, kontaktujte přímo obchodního zástupce. V případě, že si nejste jisti, zda je factoring vhodným řešením vašeho financování, vyplňte factoringový test.

 

zavřít