Kariéra

Referent v oddělení správy pohledávek

Do našeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Referent v oddělení správy pohledávek.

Náplň práce

  • Péče o odběratelské portfolio stávajících klientů
  • Správa jednotlivých saldokont
  • Ověřování a inkasování pohledávek
  • Příprava a zpracování dokumentace spojená se zařazením a vyřazením odběratelů

Požadujeme

  • Předchozí praxe v ekonomickém oboru
  • Min. SŠ vzdělání v ekonomickém oboru
  • Angličtina na komunikativní úrovni – další jazyky výhodou
  • Znalost factoringových produktů – výhodou
  • Komunikativnost
  • Schopnost samostatně řešit zadané úkoly
  • Flexibilitu

Nabízíme

  • Získání zajímavých pracovních zkušeností
  • Příležitost pro osobní rozvoj a růst, odbornou podporu nadřízeného
  • Otevřenou firemní kulturu, dynamické a přátelské prostředí
  • Řadu firemních benefitů

Další informace

  • Nástup možný dle dohody
  • Doba neurčitá

Kontakt

UniCredit Factoring Czech Republic & Slovakia, a.s.
Martina Ježková: martina.jezkova@unicreditfactoring.cz

zavřít