Kariéra

Poradce obchodního oddělení

Jste komunikativní, umíte aktivně naslouchat, vcítit se do druhých a pochopit jejich potřeby? Jste flexibilní, předvídavý/á, kreativní a máte energii a chuť učit se nové věci? Chcete se stát součástí silné evropské finanční skupiny s 26 miliony klientů po celém světě? Potom pravděpodobně hledáme právě Vás.

Spojuje nás přátelská atmosféra, lidský přístup a chuť být nejlepší v oboru. Klient je pro nás na prvním místě, proto zaměstnáváme talentované zaměstnance, kteří poskytují našim klientům tu nejlepší péči.

Využijte tuto jedinečnou příležitost a staňte se součástí obchodního týmu UniCredit Factoring Czech Republic and Slovakia, a.s. V rámci zkušeného a přátelského týmu budete mít možnost stát se odborníkem na tuto oblast.

Do našeho týmu v Praze hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Sales Manager v oddělení akvizice nových klientů se zaměřením na Moravu.

Náplň práce

  • Vytipování a vyhledávání potenciálních factoringových klientů

  • Prezentace produktů společnosti

  • Tvorba produktových listů a participace na vývoji nových produktů

  • Zpracovávání factoringových nabídek pro potenciální klienty

  • Vyjednávání podmínek factoringových obchodů s potenciálními klienty

  • Kontaktní místo pro bankovního poradce

  • Zpracovávání factoringových úvěrových návrhů

  • Prezentace factoringových transakcí na úvěrovém výboru

  • Příprava factoringových smluv a zajišťování factoringové dokumentace

  • Předávání smluvní a technické dokumentace do provozního oddělení

  • Kontrola průběhu nových obchodních případů po dobu 6 měsíců

  • Místem výkonu práce mohou být Čechy nebo Morava

Požadujeme

  • Proobchodní přístup

  • Zkušenosti s obsluhou korporátních klientů minimálně 2 roky

  • Znalost factoringových nebo bankovních úvěrových produktů vítána

  • VŠ vzdělání

  • Plynulou znalost angličtiny

  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

  • Komunikativnost

  • Prezentační dovednosti

  • Schopnost samostatně řešit zadané úkoly

  • Flexibilitu časovou i teritoriální

Nabízíme

  • Pestrou pracovní náplň

  • Získání zajímavých pracovních zkušeností

  • Příležitost pro osobní rozvoj a růst v rámci nadnárodní bankovní skupiny

  • Kombinaci práce z kanceláře a z domova

  • Otevřenou firemní kulturu, dynamické a přátelské prostředí

  • Řadu firemních benefitů

Další informace

  • Nástup možný dle dohody

  • Pracovní poměr na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou

Své životopisy zasílejte na Dita.BabincovaDolezelova@unicreditfactoring.cz